28 Ağustos 2010 Cumartesi

Görüntülü Ayrımlı Altın Arama Cihazı
Kiralamak ya da satın almak istediğiniz cihazı belirtin, biz sizin için temin edelim.

İkinci el cihazlar alınır ve satılır...
GSM : 0539 411 53 53

Email : siparis@dedektormarket.com
WEB: www.dedektormarket.comGolden King DPR
Tüm Dünya NOKTA MÜHENDİSLİK ve ürettiği teknoloji GOLDEN KING DEEP PROCESSOR RADAR'ı konuşuyor.
60 ülkeye ihracat için üretim hazırlıklarına başlayan firmamıza geliştirdiği yeni nesil radar GOLDEN KING'e daha
bir çok ülkeden distribütörlük teklifleri geliyor. Bugüne kadar üretilen dedektör sistemlerini bir anda çok geride bırakan
yeni nesil radar GOLDEN KING 10.900 kat daha fazla depolanabilir belleği, 75 kat daha hızlı işlem yapabilen
mikro işlemcisi ve Dünya'da ilk defa sinyal şekil ilişkisi kurabilen, tespit ettiği hedefin sinyal grafiğini 3D olarak
aynı anda çizebilen yapay zekâ algoritması yazılımı ile elektro manyetik alanında yepyeni bir dönem başlattı.
Akıllı arama sistemi ile tek tuşla, tek geçişle hedef sinyali hakkında derinlik dahil tüm bilgileri sonuç ekranında görecek,
kayıt edebilecek daha sonra kaydedilen bilgilere istediğiniz an ulaşabileceksiniz. Her kesin kullanabileceği kadar kolay
hazırlanan yeni nesil radar arama ve araştırmaların her anında kullanıcıya kılavuzluk eden sistemlerle donatıldı.
Sadece elektromanyetik alanında değil, her konuda yazılım ve donanım projeleri üreten Nokta Mühendislik tüm Dünya'dan
gelen proje taleplerini değerlendirerek her konudaki ihtiyaçları karşılamak üzere AR-GE'sini Dünya'ya açtı. Çok yakında
mayına mayın diyebilen çok gelişmiş bir askeri radar sistemini Dünyanın hizmetine sunacak olan firmamız ticari
sorumlulukları kadar sosyal sorumluluklarına da önem veriyor. Elektromanyetik konusunda Sivil - Askeri - Balistik - Teknik
ürünleri en gelişmiş teknoloji ile üreten Nokta Mühendislik kendi konusunda Dünya'nın en önemli AR-GE firmasıdır. Sektörde daha önce yapılamamış tüm teknolojik yenilikleri bu cihazda geliştiren ve üreten Nokta Mühendislik Türk
mühendisliğinin Dünya'daki yerini en üst seviyeye taşımıştır. Dünya lansmanı aylar önce yapılan bu yeni radar
sisteminin Türkiye satışı başladı. Olağanüstü özelliklerle donatılan yeni teknoloji GOLDEN KING sizleri bekliyor.

Sol taraftaki resimlere tıklayarak Golden King ürününün üstün özelliklerinin büyük resimlerini görebilirsiniz.
Arama Başlıkları
Yüzey Arama Başlığı
Özellikle yüzeye yakın ve küçük objelere duyarlı bir şekilde arama yapabilen bu Arama Başlığı maximum0-3 metreye kadar yüksek çözünürlükle sonuç alabilme kabiliyetindedir. Tek para aramalarında çok ideal bir Arama Başlığı olup yüzeydeki küçük metallere hiçbir arama başlığının olmadığı kadar duyarlıdır. Dilerseniz sisteminizdeki �EĞERSİZ�modunu kapatarak yüzeyde aramalarınızı yavaşlatacak her türlü istenmeyen değersiz metali (Gazoz kapağı,Çivi,demir tel veya teneke) görmeden arama ve araştırma yapabilirsiniz. Yüzey arama başlığının aynı zamanda metal ayrım kabiliyeti çok yüksektir. Bu arama başlığı ile ne kadar küçük olursa olsun hiçbir hedefi ıskalamayacaksınız.
Genel Arama BaşlığıÖzellikle hedef bulma konusunda çok başarılı sonuçlar alınmış derinlik olan 0-5 metreye kadar yüksek çözünürlük ile sonuç alabilen bu arama başlığı hem derinde hem yüzeyde en kesin sonuçları alabilmeniz için tasarlandı. Üstün metal ayırma kabiliyeti, Kusursuz hedef tespiti ve sisteminizdeki değersiz metalleri görmeden arama yapabilme özellikleriniz sayesinde arama ve araştırmalarınız çok zevkli bir hal alacak.
Derin Arama Başlığı
Golden King Deep Processor Radar derin aramalar için tasarlandı. Yüzey arama başlığı bile 0-3 metre gibi çok derin bir mesafeden sonuç alabilecek kabiliyettedir. Genel arama başlığı ile 0-5 metre derinlikten sonuçları rahatlıkla alabilen sisteminiz derin arama yapabilecek çok yüksek bir çözünürlükle derindeki hedef sinyalleri rahatlıkla inceleyip sonuç verebilecek benzersiz bir mikro işlemciye sahiptir. 100X60 cm ebatlarındaki Derin arama başlığı on 0-8 metre gibi derinliklerden sonuçlar alabileceksiniz. Derin Arama başlığı aynı zamanda Metal ayırım özelliğine de sahiptir. Metal ayırma yeteneği başka hiçbir arama başlığında olmadığı kadar kesin ve nettir.
Gerçek Zamanlı 3D Sonuç Ekranı

Golden King Deep Processor Radar dünyada ilk defa hedef sinyali 3D olarak real time gerçek zamanlı sinyal işleyebilen ilk sistemdir. Üstün teknolojisi, benzersiz donanımı ve yazılım gücüyle Golden King Deep Processor Radar daha önce kimsenin görmediği ve hayal edemediği bir sistem. Sıradan ve tüm eski teknolojilerden kat kat güçlü, hayallerin ötesinde bir teknolojik yapı ve yazılımlarla hazırlanan Golden King Deep Processor Radar eski dedektör sistemleri ile kıyaslanamayacak yeteneklere ve güce sahiptir.32 bitlik işlemcisi bu güne kadar kullanılan işlemcilerden 25 kat hızlıdır.64 MB ram ile ram büyüklüğü bu güne kadar dedektör (4,5 KB) sistemlerinde kullanılanlardan 14,563 kat daha fazla. CPU (depolanabilir bellek) daha önceki sistemlerden 10,900 kat daha çoktur, bu güne kadar üretilen en gelişmiş teknolojiye sahip tek cihazdır.


0-8m arasında çok yüksek bir çözünürlükte (netlikte) arama yapabilen Golden King Deep Processor Radar zeminden aldığı tüm hedef sinyallerin saniyeler içinde detaylı incelemelerini yaparak bu güne kadar görülmemiş bir netlikte kullanıcısına iletir.

DÜNYADA İLK DEFA REAL TIME (GERÇEK ZAMANLI) BOŞLUK TESPİTİ
Golden King Deep Processor Radar Hafızasında hiç bir resim olmadan gelen sinyali o anda gerçek zamanlı inceler Grafiğe dönüştürür ve kullanıcısına her açıdan izleme olanağı sunar.
Aşağıda arazide alınmış boşluk değerlendirmelerini görüyorsunuz ve hiç biri asla diğerine benzemeyen yapılar sunan bu doğal yapıları incelerken yan yana boşlukları da kaçırmayacak hedef sinyallerinizi hiç olmadığı kadar detaylı inceleyebileceksiniz. Boşluk, Yan yana boşluk, Boşluk içinde metal verilerini incelerken hedefin en boy bilgilerini voltaj değerini alabildiğinizi ve her yöne döndürerek bu görüntülerin sahteleri için dünyada kulanıcıların binlerce euro ödediklerini unutmayın.Golden King Deep Processor Radar ile yapabileceklerinizin sonu yok.


DÜNYADA İLK DEFA REAL TIME (GERÇEK ZAMANLI) METAL TESPİTİ
Golden King Deep Processor Radar değerlendirmelerinde kullanılan benzersiz yazılı ve donanım hedef sinyalin tam bir analizini gerçekleştirir.Toprak altında gömülü olan her cisim veya objede mutlaka zemin etkisi vardır bazen çok küçük boyutlarda olan bu etkiyi sıradan veya eski sistemlerde görmeniz mümkün değil iken Golden King Deep Processor Radar da en küçük detaylara inerek inceleyebileceksiniz.

Kamera
ARAŞTIRMALARINIZA BAMBAŞKA BİR BOYUT GELİYOR!

Golden King Deep Processor Radar hem karada hem de su altında çok yüksek bir görüntü kalitesiyle çekim ve kayıt yapabilen bir sisteme sahiptir. 30 metre su altında görüntü çekebilen ve çektiği görüntüleri kayıt edebilen sonradan tekrar tekrar inceleyebileceğiniz DVD netliğindeki fonksiyon arama ve araştırmalarınıza bambaşka bir boyut getirecek.

Kamera sistemimiz sayesinde su altında, mağara, su altı şehri, kuyu, göl, deniz, batıklar ve ya bu gibi süphelendiğiniz yerler gizli kalmayacak, tüm bu zorlu koşullar arama ve araştırmalarınızı olumsuz etkilemeyecek.

Su kuyuları araştırmalar için bugüne kadar istenmeyen sonlardandı. Sebebi ise araştırma sonucu ulaşılan bu tür kuyuların içindeki bilgiye ulaşmanın hiçte kolay olmaması. Bu tür yerlerdeki araştırmaları sonuçlandırmak hem pahalı hemde tehlikeli sonuçlar doğurur. Artık sizin için çok kolay. Golden King Deep Processor Radar kamera sistemi sayesinde bu tür yerlerden rahatlıkla bilgi alabileceksiniz.Hem karada hem suda çalışabilen kamera sayesinde artık hiçbir zahmete ve ya tehlikeye maruz kalmadan araştırma yapabileceksiniz. Bu sayede bu tür mekanlar aklınızda soru işareti olarak kalmayacak, araştırmalarınızı durdurmayacak. Bu lüks Golden King Deep Processor Radar kullanıcılarının en doğal hakkı.

Yıllar geçtikçe ister toprak isterse su altında kalmış tüm izlere ulaşmanızı sağlayacak. Yeraltı, su altı şehirleri, deniz,göl ve yeraltı şehirlerinin havalandırma bacaları hatta baraj altında kalmış tüm alanları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.
Gaz Sensörü


NOKTA MÜHENDİSLİKTEN bir ilk daha Dünyada ilk defa Golden King Deep Processor Radarda uygulanan GAZ SENSÖRÜ sayesinde özellikle kapalı mekânlar da Metal Oksitlenmesinden kaynaklı zararlı gazlardan veya insan sağlığını kötü etkileyecek doğal yeraltı gazlarından büyük ölçüde korunmuş olacaksınız.
Golden King Deep Processor Radar uyarı sistemi sayesinde Gaz Sensörünüz size ölçüm yaptığınız kapalı veya açık alanlardaki gaz seviyesinin insan sağlığına uygunluğunu veya uygun olmadığını bildirecek.
Golden King Deep Processor Radar için hayatınız çok önemli.

Ağzı kapalı mahzen, oda, mağara ve sığnaklara girmeden önce Golden King Deep Processor Radar gaz sensörü sayensinde zararlı gazları önceden tespit edip güvenle araştırmalarınızı sürdürebilirsiniz. Araştırmalarınızı bu tip noktalarda kesmek zorunda kalmayacaksınız.

Aksesuarlar

Özellikler
» Benzersiz Deep Processor Radar (DPR) Sistemi

» Toprak altını çok yüksek bir çözünürlükte inceleyen radar

» 3D gerçek zamanlı grafik sinyal işleme

» Otomatik zemin ayarı, kolay kullanım, dilerseniz manüel zemin ayarı seçenekleri

» Arm 9 tabanlı mikroişlemci, 10900 kat daha fazla depolanabilir bellek, 75 kat daha fazla hız

» 7'' TFT 264000 renk monitör, DVD kalitesinde görüntü

» Güneşin olumsuz etkisini engelleyen Anti Glare ve Güneş Modu

» Çok fonksiyonlu backlight teknolojisi ile üretilen tuş takımı

» Üstün stereo ses kalitesi, ses ayarlı kulaklık

» Gece görüşlü, hem karada, hem su altında 30 m derinlikte çekim yapabilen
kamera

» 3D sonuç ve çekilen videoları kayıt yapabilme özelliği, arşiv

» Kapalı mekanlarda biriken metan gazı seviyesini ölçen gaz sensörü

» Interaktif animasyonlu kullanım kılavuzu menüsü

» Interaktif işaretler ve semboller menüsü, arazide karşılaşabileceğiniz (406 adet) işaret, sembol ve açıklamaları

» Kılavuz sistem ile basit kullanım

» Mükemmel tasarım, thermoset mühendislik plastiği ile neme, suya, soğuk ve sıcağa maksimum dayanıklılık

» Her arama ihtiyacına uygun Arama Başlıkları: Yüzey Arama (tek para), Genel Arama ve Derin Arama başlıkları

» Lidyum Ion batarya
Teknik Özellikler
º Sıradan ve eski dedektör sistemlerinden 10900 kat daha güçlü depolanabilir bellek ve 75 kat daha güçlü değerlendirme kapasitesi sayesinde artık yansıyan etkinin kesin ve net zeminden kaynaklandığını üstün teknolojimiz sayesinde söyleyebiliyoruz.

º Arama Başlıkları arama ve araştırma esnasında zeminden gelen pozitif etkileri yani metal etkilerini hiçbir sistemin tespit edemeyeceği bir hız ve kararlılıkta tespit ederken zemin deki negatif etkileri de kullanıcısına aynı anda bildirir.

º Negatif tespit ve değerlendirme yeteneği çok gelişmiş bu sistem basit bobin mantıklarını geride bırakarak kullanıcının arama esnasında yaptığı hataları hesaplayarak değerlendirdiği negatif etkilere yansıtmaz.

º Pozitif etki algılama kapasitemiz bu muazzam teknoloji ile çok daha gelişti bunun yanı sıra ek olarak negatif algılama yeteneğimiz Dünya?da başka hiç bir sistemde olmadığı kadar arttı.

º Bileziği Dünya'da hiçbir sistemin tespit edemeyeceği 10 mt derinliğe gömelim. Golden King Deep Processor Radar negatife tespit ve algılama kabiliyeti ile rahatlıkla bileziğin gömüldüğü veya gizlendiği yeri tespit edecektir.

º Objeleri çok derinlerden algılayabilen Golden King Deep Processor Radar, içerisinde hiç metal ihtiva etmeyen objeleri gömüldükleri yerde derinlik sınırı olmadan Akıllı Arama Başlıkları ile rahatlıkla tespit edecek. Arazide hem metal hem de metal olmayan her türlü objeyi tespit eden tek sisteme sahip olabileceksiniz.

º Objenin taş, mermer, ahşap veya plastik olması Golden King Deep Processor Radar'ın algılama kapasitesinden en ufak bir ödün vermez.
Teknik Özellikler

Arama Başlığı 210 x 315 360 x 440 600 x 1000
Frekans 12.5 kHz 12.5 kHz 12.5 kHz
Çalışma Sistemi TFT TFT TFT

Derinlik (cm)
5 x 5 60 cm 85 cm 80 cm
10 x 10 80 cm 110 cm 120 cm
20 x 20 115 cm 140 cm 160 cm
30 x 30 140 cm 182 cm 215 cm
40 x 40 155 cm 220 cm 245 cm
60 x 60 185 cm 270 cm 305 cm
80 x 80 225 cm 295 cm 350 cm
100 x 100 245 cm 335 cm 410 cm
Veriler ve derinlikler laboratuvar ortamında alınmıştır.
Bu veriler arazide değişkenlik gösterebilir. Metaller tek başlarına uyartılmadıkları sürece manyetik alan yaymazlar. Toprağa gömülü olan metaller ise toprağın içinde bulunan mineral ve metal bileşiklerle adına pas da diyebileceğimiz kimyasal reaksiyona girerler. Bu reaksiyon sonucu olarak metalle toprak yapısı arasında bir elektroliz akımı akar ve metaller korozyona uğrayarak toprağın mineral veya metal yapısıyla bir bileşik oluşturur. Bu olguda dedektörler için algılama mesafesini olumlu yönde etkilemektedir.
Toprağın pH değeri ve içinde bulunan mineral ile metal zenginliği reaksiyonun hızlı veya yavaş olmasına etken nedenlerdir. Bu durumdan dolayı normalde algılama yapılamayacak derinliklerdeki büyük metaller yukarıdaki şartlar oluştuğu durumlarda sistemimiz GOLDEN KING DEEP PROCESSOR RADAR tarafından 8 metre gibi derinliklerden algılanabilir.


Kiralamak ya da satın almak istediğiniz cihazı belirtin, biz sizin için temin edelim.

İkinci el cihazlar alınır ve satılır..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder